servis pc připojení k internetu webdesign inzerce kontakt

Máte problém s počítačem?

Máte problém s počítačem a nevíte si rady? Nedaří se Vám nainstalovat tiskárnu, scaner, multimediální zařízení? Potřebujete poradit s výběrem nového počítače? Nebo Vám stačí vylepšit ten stávající? Postihla Vašeho miláčka virová nákaza? Nemůžete se připojit k internetu? Počítač Vás neposlouchá :o) ... Pak je řada na nás !
   Váš problém vyřešíme. Dále navrhneme a na objednávku sestavíme počítač dle Vašich požadavků, přivezeme až k Vám domů a zapojíme. Pokud nechcete investovat do nového počítače, pokusíme se vylepšit stávající...


Nabízíme Vám poradenství a servisní služby. A to přímo u Vás doma. Jen nás kontaktujte a domluvte si termín. Je nám jasné, že málokdo má čas řešit problémy tohoto typu v pracovní době, proto pro nás není problém dostavit se v odpoledních či večerních hodinách nebo dokonce o víkendech. Službu poskytujeme jak domácnostem, tak i firmám.A to především těm bydlícím či sídlícím ve Stodě a přilehlé spádové oblasti. Po domluvě Vás můžeme samozřejmě navštívit téměř kdekoli.
Nejčastější závady či problémy které řešíme.

 • počítač nelze vůbec spustit
 • počítač lze zapnout,ale systém nenaběhne
 • systém naběhne ale nefunguje správně (je pomalý,zamrzá,zobrazují se chybové hlášky)
 • některé periferie nefungují jak by měli (nejde zvuk, tiskárna netiskne...)
 • problém s připojením k síti či internetu (nelze se připojit,připojení je pomalé)

 • Další služby které poskytujeme.

 • návrh, stavba, prodej počítačových sestav na objednávku
 • návrh a vylepšení Vaší stávající PC sestavy (máte malý disk? pomalý procesor? pomůžeme Vám)
 • připojení k internetu bezdrátovou technologií WiFi (časově i datově neomezené, bez agregace)
 • zabezpečení PC proti virům a napadení z internetu
 • optimalizace a vyladění,zrychlení chodu PC (defragmentace HDD, vyčištění registru,optimalizace biosu)
 • záchrana a obnova Vašich důležitých dat (zachráníme data z poškozených disků,CD,DVD medií..)
 • instalace a servis malé domácí sítě (máte doma více počítačů? zapojte je do sítě)
 • instalace nového hardware či periferií (koupili jste si novou tiskárnu,grafickou kartu? pomůžeme Vám)
 • opravy LCD panelů (třesoucí se obraz, tmavý displej, poškrábaný povrch ...)
 • nenašli jste co jste potřebovali? kontaktujte nás!
 • orientační ceníky vybraných služeb


 • :: řešení problémů

  počítač nelze vůbec spustit

  Než začnete volat o pomoc, překontrolujte si zda máte řádně připojeny všechny napájecí kabely, zapnutý vypínač na PC zdroji apod. Pokud i nadále počítač dělá mrtvého brouka, je skutečně zle. Jestliže je po zapnutí počítač skutečně úplně mrtvý, může být příčina ve vadném zdroji či základní desce. Naopak pokud jeví aspoň nějaké známky života ( rozběhne se ventilátor zdroje či chladiče procesoru, roztočí se harddisky ale monitor zůstává tmavý) s největší pravděpodobností je závada v nějaké komponentě. Nezbýva než postupnou výměnou zjistit skutečnou příčinu. V odhalení příčiny nám může pomoci i samotná základní deska svými chybovými kódy. Samozřejmě pokud toto podporuje. Vadný ale může být jen i již zmíněný monitor.

  počítač lze zapnout,ale systém nenaběhne

  Po zapnutí PC, po úvodní obrazovce nezačne nabíhat operační systém,nebo začne ale nerozběhne se jak by měl. Pokus skončí zamrznutím PC,restartem, nebo chybovou hláškou. Zde je těžké vysvětlit co je pravou příčinou. Pomůžou zde jen těžce získané zkušenosti. Pokud máte v PC disketovou mechaniku,mrkněte se, zda v ní nemáte zastrčenou disketu :o) Další nejčastější příčinou bývá poškození operačního systému.Buď jste z něho sami něco nechtěně umázli nebo pozmněnili, nebo to za Vás udělal nějaký vir,worm apod. Příčínou může být i poškození harddisku, kde systém prostě nepřečte data potřebná pro start. Problém může být i jiného hardwarového rázu (vadná paměť, zdroj,základní deska apod.) Závada se řeší odvirováním,opravou či reinstalací operačního systému, případně výměnou vadného hardwaru.

  systém naběhne ale nefunguje správně

  Systém může být napaden nejrůznější havětí,viry,wormy, trojské koně... Dále může být tento stav způsoben špatnými ovladači či nastavením hardwaru. Instalací nějakého nekompatibilního ovladače,programu nebo aplikace. Pokud je systém jen pomalý, pomůže defragmentace disku, vyčištění registrů a systému od zbytečných souborů a případná optimalizace běhu služeb a aplikací na pozadí. Chraňte si počítač a svoje citlivá data vhodným firewallem, antivirem, případně antispywarovým programem. Předcházejte zbytečným problémům. Zálohujte si důležitá data! (fotky z dovolené, poštu, dokumenty ... ) Nevíte jak na to? Stačí když nám napíšete,zavoláte ...

  některé periferie nefungují jak by měli

  Ze všeho nejdříve zkontrolujte (raději 2x) zda je vše řádně připojeno tam kde má být. Pokud je vše OK většinou se jedná o špatně zvolené či nastavené ovladače (základní předpoklad - ve správci zařízení nesmí být žádný problém). V horším připadě se jedná o závadu daného zařízení. Problémy může ale způsobovat i špatně fungující operační systém,chybně nastavený bios, případně vadná základní deska. Nezbýva než nainstalovat a správně nakonfigurovat ovladače zařízení, bios. Vyměnit vadný hardware.

  problém s připojením k síti či internetu

  Ze zvětšujícím se počtem uživatelů, kteří mají přístup k internetu, roste i počet těchto problémů. Pokud je závada skutečně na Vaší straně a ne na straně poskytovatele, z 95% je tento problém způsoben viry.Počítač je třeba odvirovat,opravit nastavení připojení k síti či internetu, případně provést reinstalaci operačního systému. Chraňte si počítač a svoje citlivá data vhodným firewallem, antivirem, případně nějakým antispywarovým programem.


  :: služby a poradenství

  návrh, stavba, prodej počítačových sestav na objednávku

  Potřebujete nový počítač ? Pokud si ho koupíte u nás, máte automaticky slevu 10% na jeho případný servis. Potřebujete počítač do kanceláře, multimediální počítač pro Vaši domácnost, herní počítač zvládající bez problémů i nejnáročnější hry současnosti ? Máte na koupi omezené množství financí a chcete je co nejefektivněji využít ? Rádi Vás navštívíme a doporučíme na základě vašich požadavků to nejlepší možné řešení. Pokud si u nás následně počítač objednáte, je pro Vás tato služba zcela zdarma. Objednanou PC sestavu sestavíme, otestujeme, nainstalujeme operační systém, nezbytné ovladače a zpravidla do několika dnů po obědnání přivezeme k Vám domů, zapojíme, případně zaškolíme obsluhu.

  návrh a vylepšení Vaší stávající PC sestavy

  Máte již počítač doma,ale nesplňuje vaše požadavky a chtěli byste nějaký trošku výkonnější ? Dochází Vám místo na disku? Nové aplikace,hry,programy neběží plynyle ? Je čas na upgrade! Pokud nechcete nebo nemůžete rovnou investovat do nového počítače, poradíme Vám jak by šel vylepšit ten Váš stávající. Dle vašich finančních představ navrhneme nejlepší možné řešení. Objednané komponenty přivezeme a nainstalujeme přímo u Vás doma. Budete mít vše pod kontrolou a navíc budete moct svůj počítač používat téměř bez přerušení.

  připojení k internetu bezdrátovou technologií WiFi

  Pokud ještě nemáte připojení k internetu, nebo již nějaké používate ale už Vám nevyhovuje rychlost či vysoká cena, zkuste nabídku od nás. Nabízíme zřízení připojení k internetu bezdrátovou technologií WiFi. Již za 240.- Kč měsíčně tak budete moct brouzdat internetem. Připojení je datově a časově neomezené! Pro více informací o této službě navštivte prosím sekci internet.

  zabezpečení PC proti virům a napadení z internetu

  Pokud je Váš počítač připojen k internetu, je žádoucí nebo spíše přímo nutné chránit si počítač a svoje data proti nezvaným hostům. Počítač může být napaden při prohlížení stránek spuštěním škodlivého scriptu, stažením pošty se zavirovanou přílohou či zcela bez vašeho přičinění po nějakém nezabezpečeném portu. Je to jen otázka času, kdy k tomu dojde. Existuje spousta nástrojů jak tomu předcházet. Doporučujeme kombinaci antivirového programu spolu s firewallem nejlépe ještě doplněnou o nějaký antispyware.Důležité ale není jen mít je nainstalované, ale udržovat je aktualizované. Jen tak budou správně plnit svoji funkci. Zárověň ale nezapomínejte, že nic není stoprocentní. Nikdo, ani my, Vám nezaručíme, že takto chráněný počítač nemůže být napaden virem.

  optimalizace a vyladění,zrychlení chodu PC

  Každý systém, pokud ho často používáte, instalujete nejrůznější aplikace, se po nějakém čase zpomalý. Je to způsobeno tzv. fragmentací disku. Nově instalované soubory se neukládají na disk v celku a v pořadí v kterém bychom potřebovali. Soubory se uloží tak, aby se efektivně využilo místo na disku. Při jejich následném čtení musí hlavičky harddisku přeskakovat mezi jednotlivými částmi souborů a tím se značně zpomalí jejich načítaní. Další příčinou jsou neplatné záznamy v registru systému, dočasné a nepoužívané soubory, které vznikají instalací a následnou nedokonalou odinstalací nejrůznějších aplikací. Pro defragmentaci můžete použít třeba standartní nástroj systému "defragmentace disku" Pro opravu registrů třeba regclean přímo od MS. Systém lze často zrychlit vhodným nastavením biosu. Zejména vhodným časováním pamětí lze někdy zvýšit výkon PC až o cca 8%. To je již ale práce pro odborníky.

  záchrana a obnova Vašich důležitých dat

  Ať již díky nějakému viru, selhaním lidského faktoru nebo poruchou hardwaru můžete přijít o svá důležitá data. Nepodceňujte to a zálohujte! Ušetříte si tak následně nemálo starostí. Pokud přijdete třeba jen o nějakou muziku v mp3 či data která jste od někud pracně stáhli, zamrzí to. Ale není problém si je stáhnout znova. Pokud ale přijdete o rodinné fotky, fotky z Vaší exotické dovolené, účetnictví, o práci nad kterou jste seděli třeba téměř měsíc, je skutečně zle. V takovém případě raději nezkoušejte z harddiskem dále manipulovat a data z něj nějakým způsobem získat zpět! Každou další neodbornou manipulací se naděje na obnovení Vašich dat rapidně zmenšuje! Vypněte počítač, zavolejte nám a stručně popište problém. Přijedeme a pokusíme se udělat maximum pro záchranu ztracených dat. Pokud jste si data jen nedopatřením smazali, pokusíme se o záchranu přímo na místě. Jestli že je ale disk poškozen, vymontujeme jej a svěříme do rukou odborníků. Spolupracujeme s těmi nejlepšími ve svém oboru. Náš partner disponuje mnohaletými zkušenostmi a jako jeden z mála v ČR disponuje i čistým prostorem (clean room), umožňujícím časově náročné postupy záchrany dat při otevřeném harddisku. Přibližně v 80% případů lze data z poškozeného disku zachránit. Dále nabízíme záchranu dat z poškozených medií CD, DVD či paměťových karet a záchranu dat chráněných zapomenutým heslem ( soubory MS Office, archivní soubory .zip, .rar, atd.).

  instalace a servis malé domácí sítě

  Máte doma více počítačů ? Pak je žádoucí propojit je pomocí počítačové sítě. Získáte tím možnost navzájem sdílet data, tisknout na společné tiskárně, hrát spolu hry nebo mít třeba všechny počítače připojené k internetu.

  instalace nového hardware či periferií

  Koupili jste si nebo dostali jako dárek tiskárnu, scaner, digitální fotoaparát, herní zařízení nebo výkonnější grafickou kartu. Nevíte jak jí správně nainstalovat? Máte nějaký problém s její instalací? Rádi za Vás tento problém vyřešíme.

  opravy LCD panelů

  LCD obrazovka je nezbytnou součástí monitorů, televizorů, notebooků a průmyslových panelů.Dokážeme pomoci s následujícim:

 • Zlomený panel - Nárazem, nebo velkým tlakem dojde ke zlomení skla. Jediný způsob opravy je výměna celého panelu.
 • Poškrábaný panel - Škrábance na povrchu LCD panelu způsobené neopatrným uživatelem. Opravitelné výměnou polarizačního filmu (speciální stroje v čisté místnosti).
 • Tmavý displej - Způsobeno dlouhodobým používáním panelu. Opravitelné.
 • Line Defect - Horizontální nebo vertikální linka. Většinou opravitelné, ale je nutno nejprve rozebrat panel a zjistit přesnou příčinu problému.
 • Šum, třesoucí se obraz, špatné barvy - Způsobeno elektrickým šokem, většinou lze opravit.
 • White Screen No display - Bílá nebo černá obrazovka. Způsobeno elektrickým šokem, většinou lze opravit.


 • nenašli jste co jste potřebovali? kontaktujte nás!

  Potřebujete od nás něco co jste zde nenašli? Není nic jednoduššího nám napsat či zavolat.

  orientační ceníky vybraných služeb

  servis v sídle firmy 200.- Kč / hod
  odvirování pc,oprava operačního systému v sídle firmy 250.- Kč / hod
  servis,poradenství u zákazníka 260.- Kč za 1.hodinu + 120.- Kč za každou započatou půlhodinu
  odvirování pc,oprava operačního systému u zákazníka 300.- za 1.hodinu + 140.- Kč za každou započatou půlhodinu
  instalace, zapojení a doprava u nás koupeného pc je zdarma
  výjezd k zákazníkovi ve Stodě zdarma, mimo Stod 8.- Kč / km
  ceny jsou uvedeny včetně DPH

  :: nové levné počítače

  pro nenáročné již od 6990.- Kč
  pro hry a zábavu od 9660.-Kč

  :: a něco pro náročnější

  PC pro pařany za 15150.-Kč
  PC pro náročné za 28280.- Kč

  :: pro vaši bezpečnost

     antivirové programy

  zdarma ke stažení:
  Avira AntiVir PersonalEdition
  avast! 4 home
  AVG Anti-Virus Free
  ClamWin Free Antivirus
  zkušební verze:
  ESET NOD32
  Kaspersky Antivirus
  AVG Anti-Virus
  Panda Antivírus
  McAfee VirusScan
  Norman antivirus
  © 2006 dx-servis